AHŞAP DUVAR PANELLERİ

Dekoratif Ahşap Duvar Kaplama

Bir mekanda ferahlığı sağlayabilmek tasarımcılar için mühimdir. Çünkü yaşanılan bir ortamın tasarımı yaşam standartlarını iyileştirecek şekilde yapılmalı, eğlence mekanlarının tasarımı da görünümüyle ortamı tamamlayacak bir yapıda olmalıdır. Özelikle duvarlarda oluşturabileceğiniz tasarımlar bir ortam için istediğiniz tasarımı sağlama konusunda size yardımcı olacaktır. Klasik duvar yapısından sıkılanlar için birbirinden farklı ahşap dekoratif duvar panelleri sunuyor, mekanlarınız için istediğiniz değişikliklere duvarınızdan başlamanıza yardımcı oluyoruz.
Birbirinden farklı yapı ve tasarımlara sahip duvar paneli aracılığıyla duvarlarınıza bambaşka bir görünüm katabileceksiniz. Zamanının ötesinde tasarımlarımız sayesinde yepyeni bir atmosferde mükemmel mekanlar oluşturabileceksiniz. Her biri göz alıcı güzellikte olan ahşap kaplama paneller sizin de mekanlarınızda köklü değişiklikleri kolayca yapmanıza ve hayranı olduğunuz eski günlere dönmenize yardımcı olacaktır. Mekanınızın görüntüsünü eski zamanlarda kullanılan tasarımlara yaklaştırarak nostaljik bir ortam oluşturabilir ya da en modern tasarımlarımız aracılığıyla günün ötesinde bir ortam yaratabilirsiniz.
Hemen duvar ahşap kaplama modelleri ürünlerimize göz atarak zevkinize en uygun modeli belirleyin. Yaratıcılığın ve hayal gücünün bir araya gelerek tasarımlara dönüştüğü ahşap panellerimiz dışında eskitme tuğla, doğal taş ve brüt beton dokularında panellerimize de göz atabilir; zevklerinizi en iyi şekilde yansıtan tasarımınızı oluşturmaya evinizin duvarlarından başlayabilirsiniz. Ahşap doku üzerinde iyi bir ışıklandırma ile istediğiniz görüntüyü istediğiniz ortamda sağlayabilir, aileniz ve misafirleriniz için göz doyurucu ve tamamlayıcı tasarımlar oluşturarak şık kombinlerle zamanın ötesine geçebilirsiniz.

Doğal ahşap panel duvar imal edilen pek çok ürün dayanıklı olması sebebiyle dekorasyonda tercih edilmektedir. Ortama kattığı mimari değer güzel olsa da uygulanması son derece zahmetli ve uzun sürmektedir. Bu nedenle alternatif olarak gelişen teknoloji sayesinde ahşap duvar kaplama panelleri üretilmiştir. Zaman içerisinde dayanıklılığı ve hafifliği sebebiyle çok sayıda kişi tarafından tercih edildi. Duvar panelleri ahşap doğal malzemeyle birebir aynı görünüme sahiptir. Kullanılan renk ve desene göre klasik ya da modern tarzda tasarımlar yapmak mümkündür.

AHŞAP DUVAR PANELLERİ Alt Kategoriler

Amazon Duvar Panelleri
Amazon Duvar Panelleri

Ağaç kabuğu görüntüsü ile doğanın sıcaklığını mekanlara taşıyor.

Nepal Ahşap Duvar Panelleri
Nepal Ahşap Duvar Panelleri

Sade ve mat görünümlü farklı ölçülerde ahşap bloklardan oluşur.

Tibet Ahşap Duvar Panelleri
Tibet Ahşap Duvar Panelleri

Tibet ahşap görünümü yenilik isteyen insanlar için naturel bir alan yaratma fırsatı sunmaktadır.

AHŞAP DUVAR PANELLERİ Ürünler

Tibet Alpes Duvar Panelleri
Tibet Alpes Duvar Panelleri

Tibet Alpes ahşap görünümü ile yenilik isteyen insanlar için naturel bir alan yaratma fırsatı sunmaktadır.

Nepal Alpes Ahşap Duvar Paneli
Nepal Alpes Ahşap Duvar Paneli

Nepal Alpes duvar panelleri eski zamanlardan kalma bir havayı çağrıştırmasına rağmen sade ve mat görünümü ile çağdaş bir mekan olgusu da oluşturuyor..

Tibet Dark Alpes Duvar Panelleri
Tibet Dark Alpes Duvar Panelleri

Tibet Dark Alpes dokusundaki estetik detayları size naturel duvar kaplama seçeneği sunmaktadır.

Amazon Alpes Duvar Panelleri
Amazon Alpes Duvar Panelleri

Amazon Alpes ağaç kabuğu görüntüsüyle mekanlara doğanın sıcaklığını taşıyor.

Nepal Dark Alpes Ahşap Duvar Paneli
Nepal Dark Alpes Ahşap Duvar Paneli

Farklı ölçülerde yerleştirilmiş ahşap blok görünümündeki Nepal Dark Alpes, geniş mekanlarda, soyut mimarinin hafif ve ruhani etkisini kolaylıkla gözler önüne seriyor.

Amazon Dark Alpes Duvar Panelleri
Amazon Dark Alpes Duvar Panelleri

Yeni ahşap koleksiyonu olan Dark Alpes fiberglass dekoratif ahşap duvar panelleri zamansız mekanlar sunar .