Fiber Duvar Kaplama Paneli - duvarpanelleri.com

Mekanlarınızı ve alanlarınızı doğal bir görünüme sahip olabilmesi için günümüz modern mimari yapısıyla duvar kaplamaları öne çıkmaktadır.Duvarlarda yapılan en ufak değişiklikler bile daha göze çarpıcı mekanlar yaratmak için yeterli olacaktır. Bunun için sizleri duvar kaplamaları ile buluşturuyoruz ve en doğru seçimi yapmanız için sizlere yardımcı oluyoruz. Duvarlarda veya tavanlarda sıklıkla kullanabileceğiniz kaplama çeşitleri bulunmaktadır. En sık tercih edilen kaplamalardan bir tanesi fiber panel duvar kaplamalarıdır. Bu kaplamalar farklı modellere ve tarzlara sahiptir. Peki, bu kaplamalar nedir ve nerelerde kullanılır? Bunlara bir göz atalım.

duvar kaplama panelleri

Fiberglass Panel Nedir? Fiber Panel Kullanım Alanları

Fiber panel duvar kaplama hizmetimiz sayesinde evlerinize ve ofislerinize uygun estetik bir görünüm elde etmiş olacaksınız. Fiber panel kaplamalar genellikle duvar ve tavanlarınızda tercih edebileceğiniz doğaltaş tozu, polyester,cam elyafının kullanıldığı kaplama çeşitleridir. 3 boyutlu ve doğal bir görüntü oluşmasına neden olur ve mekanlarınız gösterişli ve daha doğal bir görünüm kazanır.

Temizlenme işlemleri açısından oldukça kullanışlı ve pratik parçalardır. Temizlik konusunda sizleri yormayan kaplamalardır. mekanlarınıza uygun modellerde seçebileceğiniz çok sayıda çeşitleri mevcuttur. Kullanım alanı olarak ise geniş bir kesime hitap etmektedir. Evlerde, ofislerde, cafelerde, tavan kaplamalarda, restorant ve pastane gibi birçok işletmenin duvarlarında kullanılmaktadır.

Diğer bir kullanım alanı ise dekoratif işletmelerdir. Görünüm olarak muhteşem bir görsel oluşturduğu için dekoratif amaçlı da birçok alanda kullanılmaktadır. Bu kaplamalar bazı mekanlarda tavan kaplaması olarak da kullanılmaktadır.

fiberglass duvar panelleri

Fiber Panel Fiyatları

Çeşit olarak taş kaplama, karo kaplama gibi birden fazla çeşitleri mevcuttur. Birbirinden güzel ve farklı çeşitleri sizler için daha uygun fiyat seçenekleriyle sunuyoruz. İstenilen model ve alana uygun fiyat belirlemesi yapıyor ve en doğru dekorasyon işleminin gerçekleşmesi için çalışıyoruz. Kişiye özel fiyatlarla yardımcı oluyor ve bütçeleri zorlamayacak fiber panel fiyatları belirliyoruz. Kullanılan malzemenin çeşidine, hammaddesine, alanın genişliğine göre fiyat seçenekleri farklılık göstermektedir. En doğru bilgi için bizlerle iletişime geçerek uygun fiyatlar alabilirsiniz.

Fiber Panel Modelleri

Model olarak sizlere seçebileceğiniz birçok fırsat seçeneği sunuyoruz. Fiber Panel kaplamalar genellikle ortamın tarzına uygun şekilde dekore edilmeli ve doğru modeller seçilmelidir. Ortama sıcak ve sade bir görünüm kazandırmak için genellikle ahşap fiber duvar kaplama modelleri kullanılmaktadır. Bu model sayesinde evlerinizde sadeliği ve uygun estetiği yakalayabilirsiniz.

Bulunduğunuz ortamı daha sert ve ağır bir görünüme kavuşturmak isterseniz de beton fiber kaplama modellerimizi seçmek en doğrusudur. Bu model genellikle ortamın daha karizmatik bir yapıya bürünmesine yardımcı olacaktır. Ve diğer bir özelliği ise duvarınızı güvenli şekilde korumaya yardımcı olan bir model olmasıdır.

Kolay şekilde kullanılabilir ve görünümüyle doğallığı tamamıyla yansıtmak için tuğla duvar kaplama modelleri mevcuttur. Bu kaplama çeşidi genellikle cafe ve restoranlar için kullanıma oldukça uygundur.

Duvar panellerimizdeki diğer bir model ise karo kaplama duvar panelleridir. Bu duvar panelleri tamamen göze hitap eden gösterişli panellerdir. Modaya uygun şekilde tasarlanmış birbirinden şık parçalardır. Kişiye daha başka bir yaşam alanı sunmak için tercih edilmekte ve montajı yapılabilmektedir. Şekilleri bakımından oldukça yaratıcı parçalardadır.

Doğallığı simgeleyen bir diğer model ise taş duvar modelleridir. Bu duvar panelleri genellikle çarpıcı dokularıyla bilinmektedir. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilecek etkileyici bir modellerimizdir. Taşın yarattığı sadelik sayesinde oldukça huzurlu hissetmeye yardımcı olmaktadır.

Dekoratif oksit duvar panellerimiz sayesinde ise geleneksel ve göze çarpıcı mekanlar yaratıyoruz. Bu duvar panelleriyle alışılmışın dışında bir görünüm ve hizmet sunmaktayız.