Doğanın Yansıması Duvar Kaplama Panelleri | duvarpanelleri.com

Modern konutların,ofislerin,mağazaların, vazgeçilmezi her zaman duvar yüzeylerindeki tasarım yaklaşımı ve malzeme seçimidir. Mekanların daha sıcak, daha samimi ve ferah görünebilmesi için kullandığımız panellerin çeşidi ve işlevi oldukça önemlidir.

Firma olarak biz de  mekanlara kimlik kazandıran, aydınlık,modern bir dekorasyon için bir çok farklı desenden oluşan duvar panellerini  siz değerli müşterilerimizin beğenilerine sunuyoruz. Her tarza ve isteğe uygun dekoratif duvar panelleri  ile görsel zenginliği sağlarken,müşteri memnuniyetine ve yüksek standartlarda ürün ve hizmet sunumuna da özen gösteriyoruz.

ahşap duvar paneli

Ahşap Duvar Panelleri

Klasik tarzı seven ve sadelikten hoşlanan müşterilerimiz için ahşap duvar panellerini tavsiye ediyoruz. Özellikle klasik tarzı ve eski dönemlerin moda anlayışını konut veya ticari mekanlarında hakim kılmak isteyen kişiler için farklı özelliklerde Ahşap görünümlü dekoratif duvar kaplama panelleri  benzersiz çözümler sunuyor.

Modern tarz ile klasik tarzı birleştirmek ve nostalji yaşamak isteyen müşterilerimize özel sunduğumuz ahşap duvar panellerinin farklı desenlerini internet sitemizi ziyaret ederek keşfedebilirsiniz.

Ahşap duvar panel üzerine zevkinize uygun bir ışıklandırma sistemi yaptırabilir, bitki süslemeleriyle mekanda naturel bir ortam oluşturabilirsiniz.  Dayanıklı olması ve uzun yıllar boyunca kullanılabilmesi nedeniyle rahatlıkla dış cephede de kullanılabilen ahşap paneller tasarımın doğayla kurduğu iletişimin bir tür yansıması haline gelmektedir.

Ahşap duvar kaplama panelleri ile siz de mekanlarınızda doğal ve yaratıcı bir hava yakalayıp, doğanın sunduğu eşsiz dokuları yaşam alanlarınıza kolaylıkla dahil edebilirsiniz.

Beton Duvar Panelleri

Firma olarak sizlere sunduğumuz beton duvar panellerimiz gündelik öğelerle ironik bir harman oluşturmakta ve bu sayede modern bir atmosfer yaratmaktadır. Geleneksel tasarım formalarından ayrışan beton paneller ile günümüzde bir çok kafe,işyeri,ofis ve evde kullanılmakta ve mekanlara naturel bir yüzey algısını nakşetmektedir. Bu panel türüyle modern mimarinin kendine özgü estetiğini yaşam alanlarına taşımak kolaylaşır, güçlü ve aykırı bir etki  sağlanır.

Mekanların çehresini baştan aşağı değiştiren  beton duvar paneli ile siz de evinize ya da işyerinize yeni  ve farklı bir görünüm katabilirsiniz.

Müşterilerimizin beton duvar paneli uygulayacağı mekanlara hangi çeşit beton panel tercih edeceğini belirleyebilmesi için gerekirse numune panel kesiti gönderilmekte ve tasarımlarda en doğru kararın verilebilmesine yardımcı olunmaktadır.

Siz de internet sitemizin koleksiyonlar sekmesini ziyaret ederek tüm beton görünümlü dekoratif duvar kaplama paneli çeşitlerimizi keşfedebilirsiniz.

Karo Duvar Panelleri

Firma olarak son yıllarda popüler olan ve hemen her evde kullanılan Karo desenli tavan kaplama panellerinde yeni serilerimizi kullanıcılarımızın beğenilerine sunduk. Oldukça estetik bir görünüme sahip olması nedeniyle müşterilerimiz tarafından sıkça tercih edilen karo duvar panellerimizin çeşitlerini siz de internet sitemizi ziyaret ederek görebilir ve zevkinize uygun karo duvar panelini sipariş edebilirsiniz.

Taş Duvar Panelleri

Taş paneller genellikle çeşit olarak kesme taş ya da klasik taş olarak adlandırmaktadır. Geçmişin zerafeti ile taşın estetiğini buluşturan taş duvar kaplama panelleri mekanlarda güçlü,geleneksel ve asil bir algı oluşturmaktadır. Tpanellerimiz doğal taş’a kıyasla pratik montaj imkanı ile zamandan tasarruf imkanı sağlayarak kullanıcıya daha ekonomik bir çözüm sunmaktadır.

 

Dış mekanlarda toğrağın belli bir seviyede tutulmasından farklı kotlarda dolaşım alanları yaratılmasına taş görünümlü dekoratif duvar kaplama panelleri bahçe peyzajının odak noktası olmayı başarmaktadır. Endüstriyel, rustik, natürel ,minimalist, tropik yada klasik bir çok farklı tarzda peyzajda dekoratif taş paneller çok uyumlu bir açık alan bileşeni haline gelmektedir.

Temizlenmesi son derece kolay olan ve ısı sızdırmayan özelliğe sahip  Taş görünümlü dekoratif duvar kaplama panelleri barındırdığı değişik desen ve renklerle uygulandığı mekana hem hareket hem de derinlik katmakta ve tasarım ile sanatın harmanlanmasını sağlamaktadır.

 

Tuğla Duvar Panelleri

Doğadan esinlenilen tasarımlarıyla tuğla panellerimiz konutlar, mağazalar ve kafelerde en çok tercih edilen modellerimizden birisidir. Doğa ile iç içe bir görünüm elde etmek isteyen örneğin şömine ya da televizyon ünitesi arkasındaki duvarı  kaplamak isteyen müşterilerimiz sıklıkla tuğla görünümlü dekoratif duvar kaplama paneli satın almayı tercih etmektedir.

Mimari tasarımda yüzey malzemelerindeki seçimin mekan içi algıyı etkilediğini söylemek mümkündür. Özellikle duvarlarda kullanılan malzemenin mekanda ne denli güçlü bir etki yaratabileceğini göstermek için tuğla paneller en sık tercih edilen çözümlerdendir.

 

Oksit Duvar Panelleri

Dokusu ve görüntüsüyle aykırı ve etkili bir görünüme sahip olan oksit duvar panellerimiz gün geçtikçe daha fazla yaygınlaşmaktadır. Birçok müşteri yeni ve modern tarzlarda bir ev tasarlamak adına oksit duvar panellerini evlerinde ya da ofislerinde tercih etmektedir. Siz de oksit duvar paneline  internet sitemizde koleksiyonlar sekmesinde ulaşabilir ve bütçenize uygun olan bu estetik görünümün  duvar panelini güvenle satın alabilirsiniz.