Blog - Duvar Panelleri

Fiberglass Duvar Panelleri

Fiberglass duvar paneli, polyester, mastik ve doğal taş tozundan üretilmiştir. Dokusu itibariyle doğaya özgü beton, tuğla ya da taş hissi vermektedir. Taşa göre iyi bir alternatiftir. Zaman içerisinde doğal taşta solma, yosun, rutubet, dökülme ya da kırılma gözlenebilir. Panelde ise bu istenmeyen durumlar gözlenmez. Alev alması zor, yangına dayanıklı bir malzemedir. Bu özelliğinden dolayı soba

Devamı
CONCRETE PLUS PEARL GRAY - BETON GÖRÜNÜMLÜ DEKORATİF DUVAR PANELLERİ - ENDÜSTRİYEL BETON

Brüt Betonun En Doğal Hali Europanel’de

Özelllikle geniş mekanlarda ve modern bir dekorasyonda güçlü etkiler yaratan brüt beton efektine sahip dekoratif paneller, betonun en doğal halini sunuyor. Tavan yüzeylerinde bile rahatlıkla uygulanabiliyor. Orjinali düzgün olmayan yüzeyli kerestenin kalıplık olarak olarak kullanılması ile elde edilen bu doku, betonun en çıplak ve en brüt halini sunuyor.

Devamı
LOFT BRICK TERRACOTTA - TUĞLA DUVAR KAPLAMA PANELLERİ - ATEŞ TUĞLA GÖRÜNÜMÜ

Tuğlanın Sıcaklığını Hissedin

Aynı boyutta ince yapılı tuğlaların bir araya getirilmesi ile oluşan duvarlar, zamansız mekanlar yaratmak isteyenler için özel alternatifler sunuyor. Tuğla görünümlü dekoratif duvar panelleri, tarihin ince yapılı tuğlalarından ilham alıyor.

Devamı
ahsap gorunumlu duvar paneli

Europanel’den Ahşap Duvar Panelleri

Ahşap dokusunun görsel şölenini duvarlarınızda hissedin. Koleksiyonuna ahşap dokulu dekoratif duvar panellerini ekleyen europanel, Nepal serisi ile ahşabın sıcaklığını duvarlarınıza taşıyor.  

Devamı